ÖVRIGT / Diverse / Plåtburk 11422001

nr 1142 2001

Bertram Schmiterlöw

(1920-2002), Sverige

Plåtburk, Bertram Schmiterlöw (1920-2002), osignerad, bemålad, diameter: 22 cm, höjd: 25 cm. Proveniens konstnärens släkt

Utrop:

1.000 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 november 2017
kl 18:52:21

Bertram Schmiterlöw

Läs mer om Bertram Schmiterlöw